پارتیشن های اداری شیشه ای با قاب آلومینیومی

يکشنبه 20 اسفند 1396
9:47
محیا یوسفی

به سه دلیل بهتر است از پارتیشن های اداری شیشه ای با قاب آلومینیومی استفاده کنید

آیا شما از آلومینیوم به عنوان قاب برای دیوارهای شیشه ای از کف تا سقف خود استفاده کرده اید؟
اگر نه، ارزش این را دارد که نگاهی به این اقلام بیاندازید چرا که این ترکیب چند منظوره بسیار متنوع و قوی می باشد.

این دیوارها برای محیط های سرپوشیده همانند کاربری خارج از منزل بسیار مناسب می باشند و همچنین در محیط های کسب و کار تجاری و خانه های مسکونی خصوصی کاربرد دارند.

پارتیشن اداری شیشه ای با قاب آلومینیومی یکی از رایج ترین گزینه ها برای هر کسی که به دنبال طراحی یک فضای مدرن و زیبا برای زندگی یا کار کردن است.

سه دلیل عمده برای سرمایه گذاری در پارتیشن شیشه ای با قاب آلومینیومی عبارتند از:

تنوع

شما می توانید از پارتیشن آلومینیومی در فضاهای خارجی ساختمان استفاده کنید تا بتوانید نور فراوانی را در فضای داخلی خود داشته باشید.

یا میتوانید از پارتیشن آلومینیومی در دفتر کار خود استفاده کنید تا یک فضای خصوصی و آرام (مثلا برای اتاق های جلسه یا ادارات) ایجاد کنید، در حالی که می توانید جلوه بصری یک فضای باز را حفظ کنید.

شما همچنین می توانید از آنها در خانه استفاده کنید تا به یک منطقه باز سرگرم کننده در منزل، امکان توسعه تا حد امکان را بدهید.

اگر شما یک طراحی دکوراسیون اداری خاص مدنظر دارید، حتی می توانید بر روی آنها از رنگ های سفارشی برای افزایش زیبایی های آن استفاده کنید.

ایمنی و امنیت

با پیروی از تمامی مقررات و قوانین ، پارتیشن های شیشه ای با قاب آلومینیومی ما به اندازه هر گونه دیوار دیگری که می توانید بر روی آن سرمایه گذاری کنید، ایمن هستند.

اگر شیشه های ضخیم به کار رفته در این نوع پارتیشن اداری شکسته شوند، پخش نخواهند شد و در صورت ایجاد ترک هایی بر روی آنها به سادگی قابل تعمیر یا جایگزینی هستند.

به عنوان یک مزیت اضافه، پارتیشن های شیشه ای در جلوگیری از نفوذ صدا موثر هستند، به این معنی که شما می توانید جلسات یا مکالمات خصوصی را درون فضاهای ایجاد شده توسط آنها بدون هر گونه مزاحمت یا نگرانی از استراق سمع برگزار کنید.

سبک زیبا

طرح های مدرن و شیکی از آنها در حال حاضر، جایی که باز بودن فضا بسیار ارزشمند است، مورد استفاده قرار می گیرد.
برای افرادی که می خواهند یک فضای زرق و برق دار طراحی کنند، شیشه بهترین و کارآمدترین راه برای دستیابی به این هدف است.

همانطور که قبلا ذکر شد، می توان آنها را رنگ کرد تا رنگی روشن و درخشان را در فضا ایجاد کنند.
همچنین، شرکت ها ممکن است بخواهند آرم شرکت خود را بر روی شیشه به کار رفته به عنوان پارتیشن اضافه کنند تا یک منطقه پذیرش شیک برای مهمانان و شرکای تجاری خود ایجاد کنند.

در این بین قاب های آلومینیومی، یک تضاد مدرن و پاکیزه را با شیشه ایجاد می کنند، چون که قدرت کافی را ارائه می دهند، به این معنی است که سرمایه گذاری شما می تواند سالها یا دهه ها به کارکرد خود ادامه دهد.

پارتیشن اداری شیشه ای با قاب آلومینیومی یکی از محصولات مورد نیاز ما با توجه به دلایل فوق الذکر است. همانند سایر محصولات، ما یک سرویس جامع در تمامی مراحل خرید، نصب و بهره برداری ارائه می دهیم و با مشتریان خود ارتباط نزدیکی برقرار می کنیم تا مطمئن شویم که در هر مرحله از این پروژه رضایت کامل را دارند.

برای اطلاعات بیشتر و یا درخواست مشاوره در زمینه دکوراسیون اداری ، همین امروز با ما تماس بگیرید.


[ بازدید : 24 ] [ امتیاز : 4 ] [ نظر شما :
]

5 نوع پارتیشن اداری شیشه ای بزرگ برای فضای کاری شما

سه شنبه 15 اسفند 1396
15:54
محیا یوسفی

این سناریو را تصور کنید
شما یک پروژه بزرگ کاری دارید و فقط چند ساعت وقت دارید که آن را انجام دهید. شما ترجیح میدهید در دفتر کار خود نشسته، میزان حواس پرتی را به حداقل برسانید و این کار را تمام کنید.تنها یک مشکل وجود دارد. همکاران پرصحبت شما مشتاقانه می خواهند اتفاقات روزانه خود را با شما به اشتراک بگذارند و همچنین در مورد هر موضوع دیگری با شما بحث کنند.فارغ از این که شما در یک محیط باز یا در فضای شخصی خود کار می کنید، حریم شخصی کافی بین خود و همکارانتان احساس نخواهید کرد.حتی اگر شما با کسی که بخواهد مکالمه ای سرپایی با شما داشته باشد، صحبت نکنید، صداهای طبیعی در محیط دفترکار می تواند حواس شما را پرت کند. از صدای مکالمه پشت تلفن گرفته تا سرفه و صدای به هم خوردن کلید ها، می تواند بر روی کارآیی شما در محیط کار تاثیر بگذارد.

این پنج پارتیشن اداری شیشه ای بزرگ می توانند باعث ایجاد مانعی میان این سر و صدا و شما شوند و به همکاران شما نشان دهد که شما به معنای واقعی کلمه دنبال کسب و کار هستید.

5 نوع پارتیشن اداری شیشه ای

1/ پارتیشن اداری از کف تا سقف

بیایید با پرکاربردترین پارتیشن اداری شروع کنیم. به عنوان مثال، شیشه در اطراف سالن قرار می گیرد و یک قفس شیشه ای ایجاد می کند که می تواند بهره وری از فضای اداری شما را دو برابر کند. این پارتیشن های اداری از کف تا سقف با یک ورودی برای ورود و خروج طراحی می شوند، بنابراین سر و صدای بیرونی کمتر به آن وارد می شود. با استفاده از شیشه های مشبک و طرح دار، مسئله مربوط به حریم خصوصی نیز قابل حل می باشد.

2/ پارتیشن اداری از کف تا سقف درب دار

این ایده درست همانند مورد اول است، اما با یک درب، که بدان معنی است که شما می توانید هر سر و صدای بیرونی را به طور کامل مسدود کنید. همچنین شما احساس خواهید کرد که دفتر شما کاملا شخصی شده است. به جای دیوارهای براق، تمام مدت می توانید به شیشه های جذاب نگاه کنید، که به نور خورشید اجازه ورود می دهد تا محیط و خلق و خوی شما را شاداب کند.

3/ پارتیشن اداری جزئی

به جای امتداد پارتیشن ها تا سقف، این نوع پارتیشن اداری به این ارتفاع نمی رسند. اگر می خواهید آنها را به طور دائمی نصب کنید، آنها می توانند به ستون های شیشه ای محکم متصل شوند. با این وجود که چند اینچ از سقف فاصله دارند ، هنوز حریم خصوصی لازم برای شما را ایجاد می کنند. یک پارتیشن تکی در مقابل فضای کاری شما اغلب کافی است.

4/ پارتیشن اداری نیمه باز

این پارتیشن ها ممکن است در منطقه پذیرش یا درب ورودی استفاده شوند. آنها نیمی از دیوار را پوشش می دهند اما دارای یک بازشوی عریض هستند تا مردم بتوانند در طول روز از طریق آن ورود و خروج داشته باشند. علاوه بر عایق کاری مناسب سر و صدا، این پارتیشن ها جذاب هستند و زیبایی خاصی به دفتر کار شما می بخشند.

5/ پارتیشن اداری ورودی

این پارتیشن ها از قوس های شیشه ای عظیم در اطراف درب ورودی تشکیل شده اند. اغلب در دکوراسیون اداری مدرن از این پارتیشن ها استفاده می شود. پارتیشن های شیشه ای یک محیط خیره کننده در فضای کاری شما ایجاد می کنند. این نوع پارتیشن اداری همچنین می تواند به عنوان یک فرصت برای تبلیغ نام تجاری شما مورد استفاده قرار گیرد، که با حکاکی نام تجاری و لوگوشرکت بر روی شیشه امکان پذیر می شود.

مکعب گروپ آماده مشاوره و طراحی دکوراسیون اداری دفتر شما با بهترین ایده های دکوراسیون داخلی می باشد.
امروز با ما تماس بگیرید!برچسب ها: پارتیشن اداری ,
[ بازدید : 28 ] [ امتیاز : 2 ] [ نظر شما :
]

مزایای نصب پارتیشن اداری شیشه ای

پنجشنبه 3 اسفند 1396
10:22
محیا یوسفی

پارتیشن های شیشه ای دفاتر اداری مزایای غیر قابل انکاری ارائه می کنند. بحث ها و سردرگمی های زیادی در مورد مزایا و معایب پارتیشن های شیشه ای اداری وجود دارد.در حالی که بعضی از مدیران بر این باورند که با جدا کردن تیم خود برای کاهش اختلالات و حواس پرتی، می توانند به بالاترین راندمان دست یابند، بعضی دیگر احساس می کنند محیط پر جنب و جوش و تعاملی برای دستیابی به حداکثر بهره وری حیاتی است.صرفنظر از این موضوعات، پارتیشن اداری شیشه ای مزایای غیرقابل انکاری را ارائه می دهند.

لیست مزایای نصب پارتیشن اداری شیشه ای

بهبود بهره وری

نصب پارتیشن های اداری شیشه ای در دکوراسیون اداری منجر به افزایش بهره وری در میان نیروی کار می شود. با توجه به این که ممکن است تحت نظارت دائمی قرار گیرند، کارکنان کار را به شیوه ای جدی تر انجام می دهند.

صرف نظر از کاهش تنبلی در دفتر کار، پارتیشن های اداری شیشه ای واضح، کارکنان را تشویق می کنند که به سطح بالاتری از بهره وری دست یابند.

نصب پارتیشن های شیشه ای نیز به کاهش آلودگی صوتی در دفترکار کمک می کند، زیرا آنها تا حدودی عایق صدا هستند که حواس پرتی را کاهش می دهد و بهره وری را بهبود می بخشد.

انعطاف پذیری

بزرگترین سود مالی برای نصب پارتیشن های اداری شیشه ای افزایش میزان انعطاف پذیری ارائه شده توسط آنها است.
در حالیکه جداسازی یک اتاق با دیوارهای سنتی، یک امر خسته کننده و گران قیمت است، بهتر و آسان تر است که پارتیشن های اداری شیشه ای را به کار ببرید و آنها را از یک مکان به مکان دیگر منتقل کنید، در صورتی که می خواهید یک فضا را در دکوراسیون داخلی دفتر خود اضافه کنید.

تخریب یک پارتیشن شیشه ای نه تنها آسان است، بلکه شما نیز هزینه های اضافی را بابت این کار متحمل نخواهید شد. در نتیجه، همیشه می توانید طراحی دکوراسیون اداری خود را متناسب با نیاز و شرایط به طور مرتب تغییر دهید.

تعمیر و نگهداری آسان

اگر چه ممکن است صحیح به نظر نرسد، پارتیشن اداری شیشه ای از لحاظ تمیز کردن و نگهداری نسبتا آسان هستند، زیرا شما همیشه می توانید از یک محلول تمیز کردن پنجره برای پاک کردن صفحات شیشه ای استفاده کنید.

اگر چه شما می توانید از همان روش برای پاک کردن پانل های شیشه ای پردازش شده استفاده کنید، استفاده از پارچه های میکروفیبر نیز توصیه می شود.

کارآمد

شما می توانید با نصب پارتیشن های اداری شیشه ای ، نیاز به روشنایی الکتریکی به ویژه در طول روز را کاهش دهید. کاهش وابستگی به روشنایی مصنوعی، اغلب باعث کاهش هزینه های کلی شرکت شما می شود، مقدار مصرف انرژی را کاهش می دهد و موجب صرفه جویی در هزینه های زیادی می شود.

صرف نظر از مزایای مالی آن، مصرف انرژی کم تاثیر مثبتی بر محیط زیست دارد. به همین ترتیب، پارتیشن های شیشه ای باعث کاهش ریزپردازنده شرکت و افزایش بهره وری انرژی می شود.

روشنایی بهبود یافته

هنگامی که حرف از محل کار به میان می آید، کمبود نور طبیعی یکی از بزرگترین مشکلات امروز است، به ویژه از آنجا که اغلب باعث کاهش کارایی در محیط کار و خستگی کارکنان می شود.

با این حال، می توانید سلامت و روحیه کارکنان خود را با تغییر طراحی دکوراسیون داخلی و استفاده از نور طبیعی افزایش دهید. نصب پارتیشن های شیشه ای در دفاتر اداری یکی از بهترین راه ها برای ورود نور کافی خورشید است.

حریم خصوصی

بر خلاف باور عمومی، نصب یک پارتیشن اداری شیشه ای لزوما از بین برنده حریم خصوصی افراد نیست. وقتی که حرف از نصب پارتیشن های شیشه ای به میان می آید، بسیاری از مردم ناامید می شوند زیرا نمی خواهند امنیت خصوصی کارکنان را از بین ببرند.

برای پارتیشن های شیشه ای ، یک طرح مات، احساس داشتن حریم خصوصی مورد نیاز را ایجاد می کند. به طوریکه بدون هیچ گونه سوء استفاده از حریم شخصی شما، احساس داشتن حریم خصوصی در شما ایجاد می شود.

ارزش زیبایی شناسی

با افزایش رقابت جهانی، پیروزی برای جذب مشتریان جدید به طور فزاینده ای سخت شده است. به این ترتیب، کارآیی و قابل ارائه بودن برای یک شرکت ضروری است تا مشتریان جدید را تحت تأثیر قرار دهد.

بی تردید، پارتیشن اداری شیشه ای ظاهر زیبا داشته و زیبای شرکت ها را تضمین می کنند.
با انواع مختلفی از راهکار های موجود مانند سرامیک، پارتیشن های شیشه ای دفاتر اداری نیز ظاهری کاملا مدرن را ارائه می دهد که می تواند تقریبا در هر محل کار مکمل باشد.

دوام

به استثنای تنوع گزینه های پارتیشن شیشه ای، برای حصول اطمینان از تامین مقاومت در برابر سایش و استهلاک با در نظر گرفتن استفاده روزمره از دفتر، استاندارد صحیح ضخامت شیشه مورد نیاز است.

به همین ترتیب، پارتیشن های شیشه ای می تواند برای مدت زمان بسیار طولانی با مراقبت و نگهداری مناسب به کار خود ادامه دهند.

اگرچه شما ممکن است تصمیم گیری در خصوص انتخاب نوع شیشه ای که در محل کار خود باید نصب کنید دشوار است، زیرا در حال حاضر انواع مختلفی برای پارتیشن اداری وجود دارد.

احساس و نگاهی که می خواهید در دفتر خود ایجاد کنید و همچنین طراحی دکوراسیون اداری شما، برخی از عواملی هستند که تاثیرگذار می باشند.

با افزایش تعداد گزینه ها در هنگام طراحی دکوراسیون داخلی ، پارتیشن اداری شیشه ای در حال تبدیل شدن به یک گزینه محبوبیت هستند.[ بازدید : 39 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

فضای اداری و تجارت شما

سه شنبه 19 دی 1396
12:11
محیا یوسفی


فضای اداری شما بیانگر چه چیزی درباره تجارت شما می باشد

فضای اداری دفتر شرکت شما بیانگر چیزهای بیشتری از یک ساختمان ساده است که در آن اسکان دارید. این نمایش فیزیکی کسب و کار شما است.
به این ترتیب مهم است که طراحی دکوراسیون داخلی فضای اداری شما به گونه ای باشد که ارزش های شرکت شما را نشان دهد تا کارکنان را شاد و سازنده نگه دارد و یک احساس پایدار بین مشتریان شما هنگام بازدید از شرکت شما ایجاد کند.

ما برخی از راه هایی را ارائه خواهیم داد که می تواند نشان دهد چگونه یک فضای اداری می تواند بر روی تصور بازدیدکنندگان و کارکنان از کسب و کار شما تاثیر بگذارد.

قرار گیری میز

طرح بندی دفتر به طور مستقیم بر بهره وری و فضای محل کار تاثیر می گذارد. نه تنها این، بلکه برنامه ریزی و قرارگیری مناسب میزها، می تواند بر روی زیبایی و جذب هر دو گروه کارکنان و بازدیدکنندگان تاثیر بگذارد .

برنامه ریزی برای ایجاد فضاهای باز در طراحی دکوراسیون اداری و نحوه قرارگیری میزها، طراحی بسیار سازنده و استقامتی نسبت به فضاهای بسته با میز است، که به کارکنان اجازه می دهد به راحتی با یکدیگر در ارتباط با پروژه هایی که در حال کار بر روی آنها هستند، ارتباط برقرار کنند. یک پارتیشن اداری کوچک برای ایجاد حریم خصوصی در هنگام برگزاری جلسه یا تماس تلفنی استفاده می شود.

میزها باید به صورت ایده آل تمیز نگه داشته شوند تا مکان را برای مکان های جذاب و خنثی را برای بازدید مشتریان ایجاد کنند. برای جلسات باید از استفاده از مواردی که به عنوان یک مانع قابل رویت و شفاف عمل می کنند اجتناب کنید؛ یک میز جلسه دایره ای و یا حتی مبل های سفارشی یک محیط بسیار محترم و خوشایند را فراهم می کنند و به مشتریان شما اجازه می دهد تا آرامش بیشتری در حین ملاقات با شما داشته باشند.

دکور

مهم است که دکوراسیون اداری و مبلمان اداری، شما را به عنوان یک شرکت نشان دهد و یک فضای مناسب برای کسب و کار شما ایجاد کند. مبلمان قدیمی با رنگ از بین رفته می تواند موجب ایجاد تاثیر منفی بر بازدیدکنندگان در دفتر شما شود و می تواند به طور قابل توجهی بر بهره وری کارکنان در یک محیط خسته کننده، تاثیر بگذارد.

ایجاد یک فضای اداری برای منعکس کردن یک شرکت می تواند یک تغییر بزرگ باشد. به عنوان مثال، شرکتی با قیمت بالا که محصولات برتر را به فروش می رساند، باید یک دکوراسیون اداری داشته باشد که منعکس کننده لوکس بودن اصول تجاری می شود و همچنین یک طرح نوآورانه یا اقلام دیجیتالی می تواند رنگ های روشن و جذاب را برای ایجاد یک فضای سرگرم کننده و منحصر به فرد مورد استفاده قرار گیرد.

درجه حرارت

اگر چه یک عامل کم ارزش است، اما می تواند یک جزء کلیدی برای اطمینان از کارکرد دفتر شما به حساب آید. داشتن یک سیستم تهویه مطبوع کارآمد، اطمینان حاصل می کند که می توانید در تمامی فصول دمای محیط کار را کنترل کنید، به این معنی که کارکنان می توانند در زمستان گرم تر و در تابستان سرد باقی بمانند.

داشتن یک هوای مطبوع در محیط کار نه تنها اجازه می دهد مهمانان و بازدید کنندگان در محیط دفتر خود احساس راحتی کنند، بلکه کارکنان را قادر می سازد که فارغ از اینکه چقدر سرد یا گرم هستند، کارآیی بیشتری داشته باشند.

پذیرش

منطقه پذیرش، اولین مکانی است که هر بازدیدکننده یا مشتری به هنگام ورورد به شرکت شما با آن مواجه می شود، بنابراین این ناحیه مهمترین بخش برای ایجاد تصور اولیه مثبت از کسب و کار شما در ذهن مشتریان می باشد. سرمایه گذاری در مبلمان و دکوراسیون داخلی با کیفیت مانند گیاهان گلدان و صندلی های راحتی و سفارشی، پذیرایی در یک فضای آرام می تواند بلافاصله مشتریان را در یک ملاقات جذب تجارت شما کند.

با این حال، استفاده از فضاهای اداری باز، معمول ترین روش می باشد، اما برای بسیاری از شرکت ها منطقه ای برای پذیرش رسمی وجود ندارد. برای مقابله با این، اطمینان حاصل کنید که فردی وجود داشته باشد که به مشتریان و بازدیدکنندگان در هنگام ورود به ساختمان خوش آمد بگوید و در نتیجه هیچ کس به هنگام بازدید از دفتر کار شما بیش از حد منتظر نماند.

ما اهمیت طراحی دکوراسیون داخلی را می دانیم که هویت شرکت شما را نشان می دهد، به همین دلیل است که تیم اختصاصی مکعب گروپ با شما کار می کند تا فضای عالی را برای خود ایجاد کنید.

تیم حرفه ای مکعب گروپ به شما در کل روند کاری، از برنامه ریزی و بررسی سایت ها تا نصب نهایی، اطمینان می دهیم تا فضای دکوراسیون اداری نهایی دفتر کار شما، همان چیزی باشد که می خواهید. برای اطلاعات بیشتر یا برای بحث در مورد طراحی دکوراسیون اداری دفتر خود، با ما تماس بگیرید و ما بیش از همه خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم.


برچسب ها: پارتیشن اداری ,
[ بازدید : 32 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

مزایا و معایب استفاده از پارتیشن اداری

سه شنبه 28 آذر 1396
9:58
محیا یوسفی

یکی از تصمیمات اصلی شما در هنگام بازسازی و طراحی دکوراسیون داخلی دفترتان این است که آیا از پارتیشن اداری استفاده می کنید یا نه. پارتیشن بندی دارای طیفی از مزایا و همچنین تعدادی از نقاط ضعف است. بنابراین در اینجا ما در مورد مزایا و معایب پارتیشن بندی بحث خواهیم کرد.

office-Partition

مزایای پارتیشن بندی

افزایش خلاقیت

هر زمان که مردم احساس آزادی می کنند، خلاقیت اغلب افزایش می یابد. چشم های کنجکاو همکاران می توانند به تفکر خلاقانه منجر شوند و به همین ترتیب پارتیشن های اداری می توانند کیفیت ایده های تولیدشده را بهبود بخشند.

حریم خصوصی بیشتر

در حال کار در یک دفتر باز، پارتیشن اغلب یک راه عالی برای بهبود ارتباط بین کارکنان است، نکته این است که هیچ چیز نمی تواند در مورد خصوصی مورد بحث قرار گیرد، مگر اینکه به اتاق دیگری بروید. پارتیشن های اداری می توانند حریم خصوصی را بهبود بخشند و کارکنان توجه خود را به مشتریان دهند.

مزاحمت های کمتر

با توجه به اینکه بسیاری از افراد در کنار هم کار می کنند، حواس پرتی ممکن است زیاد رخ دهد. پارتیشن های اداری باعث می شود حواس افراد کمتر پرت شود و در دفتر خود بی سر و صدا و مستقل مشغول کار خود باشند.

نام تجاری

یکی از بزرگترین موارد در مورد پارتیشن بندی این است که شما می توانید آن را برای گسترش نام تجاری شرکت خود استفاده کنید. پارتیشن بندی جلویی می تواند الگوها، رنگ ها و لوگو هایی را که منعکس کننده نام تجاری شماست، ایجاد نماید تا فضای حرفه ای و جذاب را تحت تاثیر قرار داده و مشتریان شما را جلب کند، همچنین باعث می شود کارکنان شما با روحیه بیشتری کار خود را انجام دهند.

ویژگی های عایق بندی و حفاظت از آتش

یکی دیگر از مزایای پارتیشن بندی این است که آنها عایق گرما هستند و کمک می کنند تا مبلغ قبوض انرژی خود را کاهش دهید و کارمندان شما در زمستان نیز در یک محیط گرم مشغول به کار باشند. علاوه بر این، پارتیشن اداری می تواند برای جلوگیری از گسترش آتش در اطراف دفتر شما استفاده شوند ، مگر اینکه یکی از آنها شکسته باشد.

یک روند رو به رشد

پارتیشن های لعاب دار یک روند رو به رشد در سراسر کشور را طی می کنند. دلایل این امر بسیار زیاد است، از جمله مواردی که در بالا ذکر شده است، اما دلیل دیگر این است که این نوع پارتیشن بندی برای فضاهای باز بسیار مناسب هستند.

به همین ترتیب، شما همچنین می توانید غلاف های ملاقات، یک فرم ظریف تر از پارتیشن بندی، برای ترکیب مزایای فضای باز در کنار مزایای پارتیشن اداری استفاده کنید. فیس بوک، گلدمن ساکس و گوگل همه دو سبک طرح دکوراسیون اداری را برای ایجاد فضاهای پر جنب و جوش و هیجان انگیز ادغام می کنند.

معایب پارتیشن بندی

پتانسیل کمتر برای برقراری ارتباط

کارکنان به سختی می توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و در پروژه های مشترک با وجود پارتیشن های جداگانه در کل دفتر کار با یکدیگر همکاری کنند. در عوض، سعی کنید تعادلی مناسب بین پارتیشن بندی و دفاتر باز را ایجاد کنید تا اطمینان حاصل شود که ارتباطات تحت تاثیر قرار نمی گیرد.

محیط شلوغ

استفاده از پارتیشن اداری می تواند احساس خفگی و فشردگی داشته باشید که می تواند روحیه گروه را مختل کند. با این وجود، با تمرین برنامه ریزی طراحی دکوراسیون اداری دفتر خود، می توانید مزایای استفاده از پارتیشن بندی را بدون اینکه دفتر خود را بیش از حد شلوغ کنید، داشته باشید .

در نهایت، این که آیا شما تصمیم به نصب پارتیشن اداری در دفتر خود دارید یا خیر، به شما و طبیعت شرکت شما و انواع کارهایی که شرکت شما تولید می کند، بستگی دارد

همچنین به طور جایگزین می توانید اطمینان حاصل کنید که ترکیبی از این دو مورد را در دفتر خود استفاده کنید.
کارکنان می توانند در صندلی ها در یک طرح باز و دفتر مدرن کار کنند، در حالی که اتاق های کنفرانس و اتاق های جلسه را می توان با روش های هیجان انگیز، مانند پارتیشن اداری شیشه ای یا دیوارهای منحنی، جدا کرد.

تصمیم گیری در مورد گزینه ی بازسازی و طراحی دکوراسیون اداری مناسب برای محیط کار شما می تواند کمی چالش برانگیز باشد، که در این مورد مجموعه مکعب گروپ می تواند به شما کمک کنند.

مجموعه مکعب گروپ در ارائه طراحی دکوراسیون اداری و خدمات طراحی دکوراسیون داخلی تخصص دارد. برای دریافت ایده هایی درباره چگونگی بهینه سازی فضای دکوراسیون اداری برای ایجاد بهترین محیط کاری حرفه ای، از جمله از طریق نصب پارتیشن اداری، امروز با تیم دوستانه و صمیمی ما تماس بگیرید.[ بازدید : 34 ] [ امتیاز : 1 ] [ نظر شما :
]

فضای اداری کوچک با پارتیشن اداری شیشه ای

سه شنبه 14 آذر 1396
10:07
محیا یوسفی

فضاهایی اداری کوچک را با پارتیشن بندی شیشه ای ایجاد کنید

آیا شما احساس می کنید که دفتر شما کوچک یا بیش از حد شلوغ است و دوست داشتید که چگونه باشد؟
اگر بخواهید یک تعمیر و بازسازی در دکوراسیون اداری داشته باشید، ابتدا چیزهایی را که می توانید برای استفاده در فضای موجود خود بدون بسته بندی و جابجایی محل مورد استفاده قرار دهید، در نظر بگیرید.

نه همه به اندازه کافی خوش شانس هستند که یک دفتر روشن، وسیع و بزرگ داشته باشند اما همه می توانند این اتفاق را برای خود رقم بزنند.

قبل از شروع به برنامه ریزی برای از بین بردن دیوارها و طراحی مجدد کل زیربنای فضای اداری خود، مقاله ما را بخوانید. چرا که این چیزی نیست که ما در اینجا از آن صحبت می کنیم.

شاید شما اینگونه فکر نکنید، اما طراحی دکوراسیون اداری یک دفتر یک چالش بسیار بزرگ است. ظاهر دفتر کار شما اساسا نمایانگر شرکت شما است. هر چند ممکن است عجیب برسد ولی برخی دفاتر کار “ناراضی” به نظر می رسند. اگر یک دفتر تاریک، کسل کننده و غیرقابل انعطاف داشته باشید، این امر موجب تخریب چهره کار شما خواهد شد. شما ممکن است به نحوی که دفتر شما دیده می شود، قضاوت شوید. فقط یک لحظه محیط کاری خود را تجسم کنید و از خودتان بپرسید «آیا این یک مکان شاد و سرزنده برای شروع کار است؟»

اگر پاسخ به این سؤال منفی باشد، شما نیاز به اصلاحاتی درطراحی دکوراسیون اداری دفتر خود خواهید داشت.
روزهای استفاده از دفاتر کار کوچک، جعبه ای با دیوارهای سفید در اطراف و درهای کوچک به سر آمده است. برای فضاهای اداری کوچک، یک طرح بسته به سادگی می تواند فضای کف را حتی محدودتر کند و باعث شود که آنها حتی کوچکتر از آنچه که قبلا دیده می شدند، به نظر برسند.

در عوض، مردم پذیرای یک محیط باز و جذاب هستند و تنها یک راهکار برای این وجود دارد؛ آن هم استفاده از پارتیشن اداری شیشه ای است.
ما می دانیم که دفاتر کار نیاز به حفظ حریم خصوصی و تقسیم بندی دارند و طرح کاملا باز برای همه مناسب نخواهد بود، به همین دلیل است که پارتیشن اداری شیشه ای گزینه هایی مناسب هستند.

فضاهای اداری کوچک می تواند به شدت از بهینه سازی فضای محدود خود بهره مند شوند. پارتیشن اداری شیشه ای نه تنها این منطقه را باز می کنند و توهم فضای بیشتری را ایجاد می کنند، بلکه باعث می شوند نور بیشتری از فضای خارجی به دست آورده و بیشترین استفاده از نور خورشید را داشته باشند.

پارتیشن های شیشه ای، نور را به حداکثر می رسانند و در کل فضا پخش می کنند، که ایده کلیدی برای دکوراسیون داخلی دفاتر کوچک هستند که گاهی اوقات بسته و احمقانه به نظر می آیند.

دیوارهای جامد عموما “بخش زیادی از دکوراسیون اداری را خراب می کنند، که شما نمی توانید از دکوراسیون رنگارنگ استفاده کنید. با این حال، اگر شما آن را با پارتیشن اداری شیشه ای مقایسه کنید، به شما امکان می دهد تا فراتر از محدوده ای که دارید را مورد استفاده قرار دهید.این کار باعث می شود دفتر کار شما بزرگتر به نظر برسد.

بلافاصله، با نصب پارتیشن اداری شیشه ای، یک لمس طراحی دکوراسیون اداری مدرن را به یک منطقه تزریق خواهید کرد، در حالی که با استفاده از فضا به بهترین شکل از توانایی آن بهره می برید.

بدون شک می توان گفت که پارتیشن اداری شیشه ای بسیار زیباتر از دیواره های جامد هستند و آیا کسی وجود دارد که نخواهد دفتر کار خوبی داشته باشد؟ یک دفتر خوب، نه تنها تصویری بهتر برای مشتریان بالقوه ارائه می دهد، بلکه باعث افزایش روحیه به طور کلی خواهد شد. همه می خواهند کارکنان خود را خوشحال کنند، زیرا کارمندان شاد تبدیل به کارکنانی خلاق و کارآمد می شوند. شما شگفت زده خواهید شد که تاثیر اختصاص دادن یک فضای بزرگتر و نور طبیعی به یک کارمند در طول روز چه میزان بزرگ خواهد بود.

همانطور که می بینید، پارتیشن اداری شیشه ای یک موقعیت عالی برای هر کسی است، به این دلیل که طراحی های سفارشی ما برای تمام دفاتر بزرگ یا کوچک مناسب است.

بنابراین شما دیگر نباید در مورد فضای کاری کوچک و فشرده خودتان نگران باشید. با پارتیشن های اداری شیشه ای هنوز ممکن است که یک دفتر کوچک با تاثیری بزرگ داشته باشد.


برچسب ها: پارتیشن اداری ,
[ بازدید : 33 ] [ امتیاز : 4 ] [ نظر شما :
]

پارتیشن های شیشه ای سخت

سه شنبه 30 آبان 1396
9:50
محیا یوسفی

بسیاری از دفاتر حداقل برخی از مناطق درون آنها شامل پارتیشن اداری هستند. این پارتیشن ها می توانند موقت یا دائمی باشند، می توانند از کف تا سقف یا پایین تر باشند، و می توانند در اتاق ها، راهروها و طراحی آنها استفاده شوند. بسیاری از این پارتیشن ها از پانل های جامد ساخته شده اند. PVC / پلاستیک، MDF یا حتی فلز و آلومینیوم به دلیل اینکه مواد قابل انعطاف هستند و بسیاری از رنگ های مختلف را می توانند به خود بگیرند به عنوان چارچوب استفاده می شوند.

به عنوان مثال، پوشش های ورقه ای پرطرفدار هستند، موادی مانند ابریشم نیز می توانند به پانل های جامد برای ارائه یک عنصر اضافی برای افزایش زیبایی استفاده شوند. اما در سال های اخیر تقاضای زیادی برای پارتیشن اداری شیشه ای و همچنین قطعات هنری و معماری شیشه ای، به ویژه در دفاتر شرکت های بزرگ و صنایع مرتبط با طراحی و خلاقیت زیاد وجود دارند.

Hard-glass-partitions

اساسا در مورد مواد مشابه مانند پارتیشن های شیشه ای سخت ساخته شده در اندازه های مختلف ، هیچ استاندارد قطعی برای پارتیشن اداری وجود ندارد. در ابتدا این پانل ها بسته به محل دفتر کار مورد نظر و با توجه به اندازه های آن ساخته می شوند.

چارچوب های آلومینیومی قوی که می توانند در رنگ های مختلف ساخته شوند، چارچوبی محافظ و نفوذناپذیر را ارائه می دهند. این قالب ها همچنین می توانند از کف تا سقف به صورت عمودی اجرا شوند و یک خط پاک کننده یا سیلیکون کریستالی می تواند در طول مفاصل آن استفاده شود.

پارتیشن شیشه ای نه تنها برای ظاهر دفاتر اداری خوب هستند، بلکه عموما از شیشه ی سخت و ضخیم 10 یا 12میلی متری ضخیم ساخته می شود. این بدان معنی است که آنها به راحتی توانایی تحمل استفاده روزمره و برخوردها را دارا می باشند.

فیلم های آشکارساز نیز اغلب به پانل های شفاف شیشه ای اضافه می شوند تا آنها را واضح تر جلوه دهند به طوریکه راحت تر قابل مشاهده باشند. اما این فیلم های آشکار ساز و طرح های روی شیشه نیز همچنین می توانند به پانل ها به منظور بهبود مسائل زیبایی شناختی و یا افزایش محدوده حریم خصوصی که مورد نیاز است اضافه شوند.

درب های شیشه ای بدون قاب، درب های شیشه ای آلومینیومی و یا درب های روکش دار می توانند برای حفظ و بهبود طرح پانل های شیشه ای اصلی مورد استفاده قرار گیرند. برای مثال، اتاق های اداری شخصی و کاربردی، اتاق های جلسات و اتاق های کنفرانس و مکان های پذیرش می توانند با استفاده از پارتیشن های شیشه ای ایجاد شوند.

ایده پارتیشن های شیشه ای

پارتیشن ها با توجه به طبیعت و ذات خود این قابلیت را دارند که فضاهای باز در هر طبقه را به بخش هایی مجزا تقسیم کنند که قبل از آن تنها یک کاربری ثابت داشته است. به عنوان مثال، یکی از کاربری ها ایجاد باجه پذیرش در دفاتر اداری با استفاده از این پارتیشن ها می باشد.

یک پارتیشن شیشه ای در تمام ارتفاع با درب های روکش دار می تواند یک باجه پذیرش سرشار از نور را برای شما ایجاد کند. البته در کنار این پارتیشن ها، استفاده از دیوارهای صلب به منظور ایجاد مرزهای جداکننده در دکوراسیون اداری دفتر کار شما توصیه می شود. هر دو این فضاها را می توان با استفاده از پوشش پانل به دیوار، یک سقف معلق جدید، همراه با نورپردازی جدید، موکت و سیستم تهویه مطبوع به دفتر متصل کرد.


برچسب ها: پارتیشن اداری ,
[ بازدید : 32 ] [ امتیاز : 1 ] [ نظر شما :
]

راهنمایی برای نگهداری پارتیشن اداری

سه شنبه 9 آبان 1396
14:57
محیا یوسفی

امروزه، استفاده از پارتیشن اداری مدولار در فضای کاری بسیار محبوب شده‌اند. نصب آنها بسیار راحت است و می‌توان با توجه به نیازهای کارکنان آنها را به آسانی تغییر داد. علاوه بر این، فضایی شخصی مختص به هر فرد ایجاد می‌کند تا علاوه بر حفظ حریم خصوصی، از حواس پرتی دیگر کارکنان نیز جلوگیری شود.طول عمر پارتیشن‌های اداری بستگی به نحوی استفاده و نگهداری از آنها دارد. اگر به خوبی از پارتیشن‌ها نگهداری کنید، می‌توانید سالیان سال از یک پارتیشن اداری بدون از دست رفتن کیفیت آن استفاده کنید. در اینجا یک سری پیشنهاد برای حفظ و نگهداری بهتر پارتیشن‌ اداری ارائه می‌کنیم.


پارتیشن اداری

پارتیشن‌های با کیفیت بخرید

کیفیت، اثر مستقیم بر طول عمر پارتیشن‌ها دارد. مواد با کیفیت به‌ آسانی شکسته نمی‌شوند و اگر قرار به تغییر دکوراسیون اداری و یا جابه‌جایی دفتر باشد می‌توان مجددا از آنها استفاده کرد.شرکت‌هایی که ترجیح می‌دهند هزینه زیادی صرف خرید محصولات با کیفیت نکنند، مجبور خواهند شد هر چند سال یکبار پارتیشن‌های خراب را تعویض کنند. به همین ترتیب، با یکبار خرید پارتیشن‌های با کیفیت، می‌توانید از صرف هزینه‌های گزاف برای تعویض چندباره پارتیشن‌ها خودداری کنید. به همین دلیل باید از خرید پارتیشن اداری بی‌کیفیت با هدف صرفه‌جویی در هزینه ها اجتناب کنید.

کیفیت کار در زمان نصب

پارتیشن‌ اداری باید به خوبی نصب شوند تا بتوان از پایداری و ایمنی استفاده از آنها اطمینان حاصل کرد. همچنین اگر کار نصب به درستی انجام شود، درب ها گیر نخواهند کرد. بنابراین مجبور نیستید لولاها را جایگزین کنید و یا کل چارچوب را پایی بیاورید و دوباره از اول نصب کنید. برای تضمین نصب، از نصاب حرفه‌ای کمک بگیرید. و هنگامی که قصد تغییر دکوراسیون داشتید هم باز از همان تیم‌های متخصص کمک بگیرید تا در هنگام جداسازی و نصب مجدد از بروز آسیب جلوگیری کنید.

انبار کردن

هنگامی که می‌خواهید دفتر خود را به محل دیگری منتقل کنید یا دیوارهای پارتیشن اضافی را انبار کنید، باید حتما دستورالعمل‌های تنظیم شده توسط سازنده را دنبال کنید. بعضی از انواع پارتیشن‌ها را نباید در یک مکان مرطوب یا تحت دماهای شدید انبار کنید، باید آنها را به صورت عمودی نگه دارید و روی قطعات شیشه‌ای را بپوشانید. گذاشتن آنها روی هم، می‌تواند فشار زیادی به پارتیشن‌های زیرین وارد کند و باعث خسارت شود.

تمیز کردن

پارتیشن های لمینیت را فقط باید با استفاده از پارچه تمیز، پاک کرد. می توانید برای تمیز کردن گرد و غبار و لکه‌هایی که پاک نمی‌شوند از یک پارچه مرطوب با مواد شوینده‌ای که خیلی قوی نیستند استفاده کنید. برای پنل‌های شیشه‌ای، از مایعات شیشه‌شور استفاده کنید.

تعمیر کردن

بیشتر دیوارهای پارتیشنی، به ویژه پنل‌های شیشه‌ای و چوبی را می‌توان به سهولت تعمیر کرد. به محض اینکه سطح پارتیشن ترک خورد باید فورا آن را تعمیر کنید. در غیر این صورت، یک ترک ساده ممکن است در طول زمان بزرگ‌تر شود و به تمام پنل آسیب برساند و مسلما تعویض کل پنل پر هزینه‌تر از تعمیر یک ترک ساده است.


برچسب ها: پارتیشن اداری ,
[ بازدید : 34 ] [ امتیاز : 1 ] [ نظر شما :
]

ویژگی های پارتیشن اداری کارآمد

سه شنبه 25 مهر 1396
10:34
محیا یوسفی

استفاده از پارتیشن اداری در محیط های اداری برای افراد حاضر بسیار کارآمد و مفید می باشد. روش های مختلفی برای طراحی و استفاده از این پارتیشن ها در محیط های اداری وجود دارد. این مقاله به عنوان راهنمایی برای انتخاب بهترین پارتیشن اداری در بازار و چگونگی استفاده از آنها در دکوراسیون اداری با هدف ایجاد محیطی بهتر و آرام تر در محل کار عمل خواهد کرد.

اولا، به منظور تقسیم بندی فضای اداری این اقلام آسان ترین روش هستند. اگر یک فضای باز و بزرگ اداری دارید و همه باید در کنار هم کار کنند، تشخیص اینکه هر فرد برای کدام دپارتمان کار می کند سخت می باشد. با تقسیم این فضا بر اساس هر دپارتمان یا استفاده از معیارهای منطقی، حس سازمان یافتگی بیشتری به فضا داده می شود. روش های دیگری برای تقسیم بندی فضا نیز وجود دارد. استفاده از دیوارهای میخ شده به زمین می تواند فضای اتاق را به خوبی تقسیم کند. این روش اقتصادی نیست و مزاحمت و تخریب زیادی به فضا تحمیل می کند که باعث می شود کارگران چندین هفته در فضای کار مشغول کار باشند. همچنین برای تخریب دیوار و ایجاد دیوارهای جدید نیاز به اجازه ارگان ها و طراحان مربوطه دارید.

office-Partition

اما اگر از سیستم پارتیشن بندی به جای این کار استفاده کنید، عملیات نصب سریع تر و ارزان تر می باشد و کمترین تخریب و مزاحمت برای شرکت شما ایجاد خواهد شد. طراحی و نصب سریع و آسان این روش را به یک راه حل مناسب و انعطاف پذیر برای طراحی محیط کار تبدیل کرده است. این به معنای مناسب بودن این روش فارغ از طرح و قالب محل کار شما می باشد. حتی اگر شما به دنبال ایجاد یک فضای بزرگ در کنار اتاق هایی کوچک نیز هستید می توانید از این روش استفاده کنید. اما به هنگام استفاده از دیوارهای میخ شده به زمین برای تقسیم بندی فضا همیشه انعطاف پذیری کافی را در اختیار نخواهید داشت.

به علاوه، هر وقت قصد تغییر قالب و طراحی اتاقهای موجود در فضای خود را داشته باشید می توانید به راحتی آرایش و چینش پارتیشن ها را تغییر دهید که در مورد دیوارهای میخ شده به زمین این امر به این سادگی امکان پذیر نخواهد بود. برخی شرکت ها و تجارت ها از پارتیشن اداری به منظور ایجاد ایستگاههایی به منظور استراحتگاه استفاده می کنند که ایده خوبی به حساب نمی آید. چرا که در اینصورت فضای آنها سقف نخواهد داشت و صداهای مزاحم به راحتی می تواند تمرکز و حواس شما را پرت کند و همچنین خیلی جذاب هم نمی باشند.

جدا کردن فضای کاری کارمندان میزان انتقال اطلاعات و ارتباطات را تحت تاثیر قرار می دهد و ممکن است این موضوع را با مشکل مواجه کند. استفاده از پارتیشن های کف و سقف دار برای جداسازی فضا بهتر می باشد چرا که باعث از میان برداشتن “فضای باز” می شود که برخی افراد آن را دلیلی برای عدم آسایش و تمرکز حین کار می دانند و باعث می شود عملکرد و بازدهی آنها تحت تاثیر قرار گیرد. برهم خوردن تمرکز به طور مداوم می تواند یک مشکل جدی در ادارات بدون پارتیشن اداری باشد. بهترین نوع پارتیشن اداری انواعی هستند که از کف تا سقف ادامه می یابند و در کنار انعطاف پذیری طرح، جذاب نیز می باشند. اگر از پارتیشن اداری مناسب برای نیازهای شخصی خود استفاده کنید در اینصورت به قالب مورد دلخواه خود که به دنبال آن بوده اید دست خواهید یافت که باعث افزایش بازدهی تا بالاترین حد ممکن نیز خواهد شد. جنس و نوع مصالحی که پارتیشن اداری از آن ساخته می شود نیز حائز اهمیت است چرا که انواع مختلفی از آنها وجود دارد.

شیشه یک حس مدرن ایجاد می کند چراکه شما می توانید طرف دیگر آن را ببینید و روشی خوب برای ایجاد اتاق های ملاقات به حساب می آید و امکان ورود نور به درون فضا را به بالاترین حد ممکن می رساند. همچنین امکان استفاده از رنگ و نشان لوگوی شرکت بر روی شیشه این گزینه را به طرحی مدرن و شیک در دکوراسیون شرکت شما تبدیل می کند. به منظور ایجاد بهترین قالب که باعث ایجاد فضایی شاد و پربازده در محل کار شود، استفاده از سیستم های دیوار پارتیشن بهترین گزینه محسوب می شوند. سبک ها و طراحی های مختلف برای انتخاب وجود دارد که می تواند همه سلیقه ها و بودجه ها را تحت پوشش قرار دهد. از آنجایی که طیف وسیعی از دیوارهای پارتیشن و پارتیشن های استاندارد در دسترس می باشد، هر کس می تواند از نعمت داشتن یک شرکت پارتیشن بندی شده بهره ببرد.


برچسب ها: پارتیشن اداری ,
[ بازدید : 31 ] [ امتیاز : 0 ] [ نظر شما :
]

انواع پارتیشن اداری دو جداره

يکشنبه 16 مهر 1396
10:38
محیا یوسفی

پارتیشن اداری دو جداره تمام شیشه قاب mdf


این مدل از پارتیشن اداری معروف به پارتیشن شیشه ای است نصب و اجرای این نوع می تواند جایگزین خوبی برای دیوارها در یک محیط اداری می باشد. تمامی مدیران ترجیح می دهند که یک فضایی داشته باشند تا تبادل نور بین محیط های مختلف ‌, جلوگیری از پخش سر و صدا ,تهویه مناسب و حفظ گرمای محیط حفظ گردد.

پارتیشن اداری دو جداره شیشه قاب mdf

پارتیشن اداری دو جداره mdf و شیشه


تقریبا نیمی از mdf و نیمی دیگر از شیشه ساخته می شود مزیت های استفاده از mdf در پارتیشن اداری ابعاد مختلف و شکل پذیری آسان , تنوعات رنگ , سهولت در اجرا و همچنین قیمت مناسب نسبت به پارتیشن ها ی آلومینیومی است.

پارتیشن اداری دو جداره نصف mdf و نصب شیشه

پارتیشن اداری دو جداره آلومینیومی


این نوع پارتیشن اداری دارای یک ساختار از جنس آلومینیوم است از مزیت های این نوع پارتیشن می توان به نصب سریع , زیبایی ,قابل تعویض بودن قطعات خراب شده ,درگیر شدن فضای کمتر و قابل جا به جا شدن راحت اشاره کرد همچنین این نوع پارتیشن با ترکیب ام دی اف ترکیب زیبایی به محیط می بخشد.

پارتیشن اداری دو جداره آلومینیومی

پارتیشن اداری دوجداره تمام mdf


پارتیشن اداری تمام mdf دو جداره دارای استحکام و عایق صوتی بالاست در این نوع می توانید با تعبیه سیستم پرده از نظر ظاهری و هم از نظر حفظ حریم خصوصی امنیت محیط را تامین نمائید تنظیم نور و کنترل دیگر کارمندان و ارتباط با محیط بیرون به راحتی انجام پذیر است.

پارتیشن اداری دو جداره تمام mdfبرچسب ها: پارتیشن اداری ,
[ بازدید : 29 ] [ امتیاز : 0 ] [ نظر شما :
]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دکوراسیون اداری - پارتیشن اداری است. || طراح قالب avazak.ir
ساخت وبلاگ تالار ایجاد وبلاگ عکس عاشقانه فال حافظ فال حافظ خرید بک لینک خرید آنتی ویروس دانلود تک آهنگ انجام پروژه متلب نظافت منزل در تهران پیش بینی نتایج فوتبال خرید ملک در ترکیه انجام پروژه متلب میهن ام پی تری بازی حکم نقاشی ساختمان آپلود عکس
بستن تبلیغات [X]